Молодіжна романтична комедія

Самотній за контрактом

 ‐ 

Про проект

Напередодні всеукраїнської кінопрем'єри Новий канал представляє кліп до пісні "Я же вижу" із саундтрека до фільму "Самотній за контрактом" (спільне виробництво Film ua і Нового каналу).

 

 

"Самотній за контрактом" - це історія про те, як соліст популярної музичної групи «Серце міста» вперше у своєму житті зустрічає дівчину, яка не підозрюючи про його популярність, закохується у нього. Ще крок, і Слава з Лілею кинуться з головою в любовну історію... Але продюсер (Серьога) вельми жорстко нагадує Славі, що за контрактом ні про які подружки і мови бути не може. Непередбачувана історія кохання з несподіваним фіналом. Що виявиться сильніше: справжні почуття або жорстокі закони шоу-бізнесу?

 

Зйомки фільму, над якими працювала молода команда на чолі з режисером Євгеном Матвієнко, проходили у Києві.
 
Головні ролі зіграли: Ольга Лерман, Вацлав Верхол (запрошений актор із Польщі), Ольга Тумайкіна, Сергій Перегудов, Андрій Самінін, Валерій Созановський (відомий глядачам за серіалом "Ка$та"), Олександр Дулін, Наомі Вульф.   
 
В епізодах з'явилися запрошені зірки: Серьога, Алан Бадоєв, Василь Вірастюк та інші.  
 

Не пропустіть! Прем'єра фільму "Самотній за контрактом" у кінотеатрах України 4 вересня! Пізніше відбудеться телевізійна прем'єра картини на Новому каналі!


Повернутися назад
  дивіться
на новому